Jak pozyskać partnerów biznesowych do MLM?

Zanim zamierzasz sponsorować każdego, musisz zrozumieć, że dzień, w którym dołączysz do NETWORK MARKETING, to poranek, w którym nazwa Twojej firmy i twoje logo są

Zanim zamierzasz sponsorować każdego, musisz zrozumieć, że dzień, w którym dołączysz do NETWORK MARKETING, to poranek, w którym nazwa Twojej firmy i twoje logo są Twoim zdjęciem. Witamy w marketingu sieciowym, w którym wiele osób próbuje utożsamić się z organizacją. I nie o to chodzi. Organizacja, w której pracujesz w ramach marketingu sieciowego, jest Twoim kochankiem, partnerem Twojej prywatnej firmy.

 

Współpraca biznesowa 

 

Jakakolwiek inna firma marketingu sieciowego – MLM nie jest THE – to po prostu małżonek w twojej firmie. Firma to twoje imię i nazwisko, twoje logo to twój wizerunek. Firmy i osoby, z którymi współpracujesz, są Twoimi partnerami biznesowymi. Podczas pracy sam nie jesteś szefem. W tej chwili obowiązują przepisy dotyczące marketingu wielopoziomowego, ale Ty jesteś odpowiedzialny za to, kim jesteś i co robisz. I ty też powinieneś zdobyć owoce dla swojej firmy, to jest dla ciebie. Jest to podstawowa różnica między marketingiem w pełnym wymiarze czasu a marketingiem sieciowym, pracujesz nad własną marką, we własnym imieniu. Z drugiej dłoni nie ma potrzeby robienia wszystkiego, co powinieneś robić podczas prowadzenia własnej firmy. Ponieważ część Twojej pracy zostanie wykonana przez twojego partnera biznesowego. Partnerzy pomagają sobie nawzajem. Pracujesz dla siebie. W ten sposób działa współpraca. Jeśli traktujesz to jak firmę, prawdopodobnie będzie to dla ciebie interes. Ale z pewnością przyniesie korzyści. Jest to najbardziej podstawowy element, który należy potwierdzić i przekazać następnemu partnerowi biznesowemu.

 

MLM – pozyskaj nowych partnerów 

 

MULTI LEVEL MARKETING w porównaniu z dużą ilością czasu pracy jest podstawową metodą sponsorowania początkujących towarzyszy. Jest to najmniej skomplikowany sposób przedstawienia korzyści związanych z tym biznesem. Etat nie jest cudowną perspektywą, wciąż uzależnioną od kaprysów szefa, czekamy w banku na emeryturę w groszach. Marketing sieciowy w porównaniu z taką perspektywą świeci z gwiazdami. Bez menedżera, bez dojazdów, kilku godzin pracy, szansa na bierne dochody (szybciej niż emerytura).

 

Pytania pomocnicze, o które warto pytać w rozmowach biznesowych:

 

  • Jak długo otrzymasz wynagrodzenie z domu pracy, jeśli nie zdasz sobie sprawy przez długi czas?
  • Jaka jest Twoja pozycja w miejscu pracy?
  • Czy twoja praca jest w stanie zapewnić twojej rodzinie przyszłość i bezpieczeństwo?

 

W rzeczywistości czasu na rozwinięcie działalności trzeba naprawdę dużo. Nad rozwojem swojej sktuktury MLM spokojnie możemy spędzić tyle czasu, co w przypadku zwykłego etatu. Wizja uzyskania stałych dochodów  w marketingu sieciowym jest jednak na tyle kusząca, że warto poświęcić ten czas i się rozwijać. Nie rezygnuj z odkładania na emeryturę, środki z MLM Ci w tym pomogą.

Tutaj chciałem tylko ostrzec Cię, byś nie sponsorował nikogo, kto dzwonił przez 5 minut w tygodniu. Nie znamy nikogo, kto zdołałby zbudować firmę bez niczego i współpracując z nią przez 5 minut w tygodniu. Lepiej najpierw zaznaczyć, że niewiele lub nic nie stanie się całkowicie darmowe? i czeka dużo pracy. Nie budujesz z ludźmi, którzy przychodzą do twojego biznesu i liczą na cud poważnego biznesu.

 

„Pracuj właściwie i nie trudno?

 

W MLM masz dużo pracy do wykonania, czasem nawet więcej niż w pełnym wymiarze czasu pracy, ale ta praca jest mądrzejsza niż dużo czasu. Ponieważ pracujesz dla siebie, budując swoją markę, wiadomość i nazwisko, a więc twój nieagresywny dochód.

Oprócz porównywania miejsc pracy możesz pokusić się o porównanie z innymi odmianami pozyskiwania. Praktycznie w każdym z nich odkrywamy coś w świetle tego, co zmieni MLM. Na przykład, jeśli założyliśmy własną firmę, potrzebujemy znacznie więcej inwestycji, kilka razy będziemy musieli zainwestować w płatną promocję i reklamę. Sukces Twojej działalności w dużej mierze zależy od marketingu. Zacznij działać już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *